ау

Педерастов-грантоедов призвали не провоцировать конфликт

ауНа пресс-конференции, посвященной проведению в Харькове педерастического праздника Дня каминг-аута между представителями ЛГБТ-сообщества и активистами традиционных взглядов прошла импровизированная дискуссия на тему содомии и вселенского анального разврата.

Мы попросили одного из участников этой дискуссии изложить свои взгляды на проблему.

«Мені не було цікаво. Я знав, що будуть казати ті гей-грантожери. Мене цікавила позиція Національної поліції. Зрозуміло, що грантожерам потрібен скандал і провокації задля зайвого піару. Із досвіду минулого видно, що коли грантожери проводять свої акції у закритих приміщеннях, то ніяких конфліктів не виникає. А з опонентами, коли такі приходять, ведуть цивілізовані дискусії. А от коли вони виходять на вулицю, то вони своєю поведінкою провокують пересічних містян, які не хочуть бачити це неподобство на вулицях рідного міста. Такі конфлікти виникають і в інших містах теж, з цього ж приводу.

Тому хотілось би щоб саме поліція переконала цих шукачів легкого заробітку не провокувати конфлікт та не відволікати десятки або сотні поліцейських від більш важливої роботи – охорони громадського порядку у прифронтовому місті та боротьби зі злочинністю. Поліцейським і без них вистачає роботи», — высказался нам Юрий Лихота, руководитель общественно-политического представительства НВР «Правий Сектор» в Харьковской области.

(Прочитано 20 раз)